Recenze

 

31. srpna 2021 od Jorgevys (Mapy.cz)

Nemohli jsme si přát lepší ubytování pro náš sedmidenní pobyt v České Kanadě. Klidné ubytování – pouze tři pokoje, každý se svou koupelnou a WC, dávají předpoklad pro vzájemné respektování a nerušení se, suprově vybavená kuchyně a jídelna v suterénu umožňuje přípravu jídel a nápojů. A všude to nejpodstatnější – naprosto excelentní čistota jinde těžko vídatelná, a že už máme něco za sebou. Velké DÍKY manželům Fučíkovým. Blanka a Jiří

 

30. srpna 2021 od Blanka Vysloužilová (Google.com)

Bydleli jsme ve skvěle zrekonstruované vile v klidné čtvrti. V centru města jsme byli hezkou procházkou za 5 minut. Jednání s velmi milými majiteli bylo výborné, rychlé a vstřícné. Pronajímají pouze tři pokoje a tedy klid je zaručen. Čistota v pokojích i společných prostorách je excelentní. Pobyt vřele doporučujeme. Vysloužilovi
 
 
22. srpna 2021 od Fabes Domanin (Mapy.cz) 

Super, úžasné, skvělé. Super lidi, super ubytování. Skvělá lokalita.

 

19. srpna 2021 od Josef Červený (Google.com)

Jménem nás skupiny šesti cykloturistů Gastrocykloteamu Bezděkov u Klatov velice chválíme vkusně zařízené pokoje, pohodlné a čisté ubytování. V suterénu je moderní kuchyňka, plně vybavená kuchyňka s jídelnou, která může sloužit jako společenská místnost., kterou jsme vzhledem ke krásnému počasí (9.8. – 13.8.2021) nevyužívali a seděli venku na udržované zahradě. Majitelé jsou velmi příjemní, komunikativní, při příjezdu vše ukáží, vysvětlí, poradí kam na výlet, večeři atd. Předpokládáme, že se do penzionu brzy vrátíme. Josef a Jaroslava Červených, Bezděkov u Klatov

 

16. srpna 2021 od Zuncovska (Mapy.cz)

Do Slavonic a jeho okolí jezdíme už pátým rokem. Tohle ubytování ve Vila Slavonice bylo ale zdaleka to nejúžasnější, které jsme kdy měli!! Umístění kousek od centra, krásné, dokonale čisté pokoje s vlastními koupelnami; perfektně vybavená sdílená kuchyně a společenská místnost s TV. Velmi vstřícní a ochotní majitelé jsou třešničkou na dortu :). Vřele doporučuji!!

 

30. července 2021 od Galatikv (Mapy.cz)

Mimořádně kvalitní ubytování i zázemí pro přípravu jídla či posezení s přáteli. Velmi vstřícní a milí majitelé, schopní poradit s turistickými cíli i s případným způsobem jak a kde vyřešit tristní úroveň gastronomie ve Slavonicích. Věříme, že toto nebyla naše poslední návštěva ve vile. Přejeme mnoho úspěchů provozovatelům a bez zaváhání doporučujeme i těm nejnáročnějším.

 

28. července 2021 od Vendula Kramerová (Google.com)

Velmi příjemné ubytování, čisté a útulné pokoje, milí majitelé. Hezké umístění kousek od centra Slavonic. Není jen moc prostor pro parkování a časně ráno nás někdy probudilo houkání vlaku před nedalekým přejezdem.

 

11. července 2021 od Lalinipi  (Mapy.cz)

Velmi příjemná paní domácí, hezké čisté pokoje, velmi dobře vybavená kuchyň a posezení na zahradě. Vřele doporučuji.

 

7. července 2021 od martin jakob  (Mapy.cz)

Příjemné ubytování. Všude čisto, pěkné prostředí.

 

2. června 2021 od Tereza Kudelová  (Facebook.com)

Moc příjemné ubytování s ještě příjemnějšími majiteli😇🤗.

 

19. září 2020 od Lucie Matoušková  (Google.com)

Moc pěkné a čisté ubytování. Pokoje pěkně uklizené a útulné. Ve sklepě je vybudována moderní kuchyňka s kompletním vybavením, jídelnou a TV koutem, jako společenská místnost. Vhodné pro rodiče s malými dětmi – pro dite připravena postýlka. Majitelé moc příjemní. Doporučujeme.

 

13. července 2020 od Martin Hájek  (Google.com)

S ubytováním u Vás jsme byli maximálně spokojeni, doporučujeme.

 

28. června 2020 od Lucie Adámková  (Facebook.com)

Ubytování ve Vile Slavonice doporučuji!!!
Krásné prostředí kousek od náměstí, velký pokoj s pohodlnou postelí, prostorná koupelna. Velmi pěkně a prakticky a stylově zařízená kuchyně se společenskou místností. Oceňuji čistotu a sympatické majitele apartmánu.
Určitě se zde rádi vrátíme.
 
 

21. června 2020 od Stanislav Jaroš  (Facebook.com)

Příjemné prostředí v klidné lokalitě, čistý prostorný pokoj. Velmi milí hostitelé. Prostorná společenská místnost v suterénu s televizí, lednicí a veškerým kuchyňským vybavením. Rozhodně doporučujeme  🙂

 

2. ledna 2020 od Petr Kulhánek  (Google.com)

V tomto ubytovacím zařízení, jsem společně s kamarádem absolvoval Silvestrovský pobyt. Vila a její koncept dělá čest velmi příjemným majitelům i celému městu Slavonice. I přes nízkou ubytovací kapacitu cca. 8 osob, ( což je spíše výhodou ), očekávejte vysokou úroveň všeho ostatního. Pokoje jsou účelně zařízeny, vše je nové a sterilně čisté, voňavé. I přes blízkost železnice klid a nocleh jako u maminky.
V podsklepených prostorách naleznete plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost i hernu pro děti – televizor, hračky, krb.
Dle slov majitelů, lze v teplých měsících využívat i zahradu u domu !
Webová prezentace i komunikace s majiteli jsou na úrovni lepšího hotelu, cena za ubytování vzhledem k jeho kvalitě, vás příjemně překvapí.
Co si více přát ? Další ubytovací zařízení ve Slavonicích, které lze každému vřele doporučit !
Vzkaz majitelům : Jste skvělí, jen tak dál !!!

 

17. září 2019 od Teddy S  (Google.com)

Krásné, útulné ubytování v rodinném penzionu. Majitelé vyšli ve všem vstříc, dodali i dřevo na večerní pečení buřtů :).
Všechny pokoje jsou nově rekonstruované, kuchyňka a jídelna super vybavené. A všude je krásně čisto, takový úklid jsem snad nikde neviděla…
Rozhodně doporučuji!

 

29. července 2019 od Barbora Zukalová  (Facebook.com)

Dobrý den, velmi milé ubytování v soukromí, čisté, s láskou udržované a vybudované. Na dobrém místě. můžu jen doporučit.

 

22. července 2019 od Karel Spichal  (Facebook.com)

Naprostá spokojenost, výborné ubytování, bezvadný pokoj a zázemí s kompletním vybavením jako kuchyňka se vším potřebným nádobím a spotřebiči včetně společenské místnosti s televizí a krásná koupelna. No prostě nemůže být hodnocení jiné než bezchybné a skvělé.

 

12. července 2019 od Tereza Krauskopfová  (Facebook.com)

Prostredi prijemne, vsude krasne cisto a vonavo, zazemi pro posezeni u dobreho vinka paradni. Rozhodne jsme zde nebyli naposledy. Navic v okoli spoustu vyziti i s detmi, priroda krasna. No a samotni majitele, vstricni a ochotni 😉 nic nebyl problem. Jeste jednou dekujeme.

 

28. května 2019 od Luboš Venclů  (Google.com)

Krásné Slavonice, krásné ubytování. Tady je vidět, že se vyplatí k rekonstrukci přizvat architekta! Pohodoví majitelé.

 

26. května 2019 od Veronika Vajdová  (Facebook.com)

Ubytování bylo příjemné, čisté. Všem doporučuji.

 

27. října 2018 od Pavel Donev  (Google.com)

Super ve všech směrech.

 

7. července 2018 od Rodinka Vojanova  (Facebook.com)

Děkujeme, bylo nám u Vás báječně! Určitě se chceme přijet podívat znovu. Ubytování luxusní, okolí nás nadchlo, lesy, louky, rybníky, houby, borůvky, ohýnek a buřty, škoda, že jsme toho nestihli více. Děkujeme.

 

2. září 2017 od Alena Gondášová  (Facebook.com)

Luxusní ubytování za dobrou cenu, všude čisto, příjemná majitelka, krásné město i okolí. Určitě ještě přijedeme a doporučím svým známým.

 

3. srpna 2017 od Lukáš Doleček  (Facebook.com)

Krásné místo, milí majitelé, rozhodně se příští rok vrátíme:)

 

20. července 2017 od Zuzana Budínská  (Facebook.com)

Hezké ubytování, doporučuji!

 

13. února 2017 od Pavlína Bandrowská  (Facebook.com)

Super majitelé, skvělá atmosféra. Už se těším na vylepšení a vřele doporučuji! 🙂

 

2. října 2016 od Eli Ska  (Facebook.com)

Moc hezké ubytování, všem určitě doporučuji 🙂