Recenze

 

7. července 2024 od Rudolf Trnecka (Mapy.cz)

Naprostá spokojenost. Společné prostory (kuchyň a společenská místnost) perfektně vybavené. Platí to i pro ubytování. Byl to příjemný týden (15. – 22. 7. 2024) strávený s přáteli na kolech.

 

12. června 2024 od Michal Kačer (Mapy.cz)

Moc fajn ubytování v penziónku s rodinnou atmosférou. Domácí jsou srdcaři a je vidět, že je mají radost, když jsou hosté spokojeni.

 

30. května 2024 od Jan Švehla (Mapy.cz)

Super ubytování, doporučuji, milí lidé.

 

23. května 2024 od Jana Sedláčková (Mapy.cz)

Vilu Slavonice doporučujeme všem. Krásné ubytování v krásném městečku, vstřícní a milí majitelé. Určitě se zase někdy vrátíme.

 

4. dubna 2024 od Ivana Jančoková (Google.com)

Příjemné, čisté, pěkné, nové ubytování. Velmi ochotní majitelé. Zdrželi jsme se jen krátce, ale přesto můžeme odporučit. Příjemný bonus v podobě kávovaru v kuchyni.

 

3. dubna 2024 od Lukáš Jančok (Google.com)

Byli jsme tam jako čtyřčlenná rodina. Zarezervovali jsme po telefonu, obdrželi potvrzení e-mailem a poslali peníze na uvedený bankovní účet. Všechno šlo hladce. V prvním patře jsou tři pokoje s manželskou postelí, sprchou, WC a šatní skříní. Pokoje byly čisté. V suterénu je citlivě zrekonstruovaná a vlastně velmi pěkně udělaná společná kuchyň a jídelna. Hostitel / majitel žije v nejvyšším patře s rodinou. Byla přátelská a snažila se být nápomocná také s místními zajímavostmi a restauracemi.

 

16. září 2023 od aleš holeček (Mapy.cz)

Ubytování skvělé, pokoje útulné a čisté. Majitelé příjemní a vstřícní. Ve sklepě nadstandardně zařízená kuchyňka + společenská místnost pro posezení. Pro cyklovýlety úschovna kol, možnost posezení na zahradě. Prostě paráda… Vřele doporučujeme Holečkovi. Určitě se rádi opět vrátíme…

 

12. září 2023 od Vítězslav Šimek (Google.com)

Opakovaně se rádi vracíme do tohoto pěkného, čistého a útulného penzionu. Příjemní majitelé nabízí pěkně vybavené pokoje a dostatečně vybavenou kuchyňku ve sklepních prostorách domu. Určitě doporučujeme, případným zájemcům, strávit v České Kanadě hezkou dovolenou….

 

25. července 2023 od martina stiborová (Mapy.cz)

Ubytování bylo skvělé, určitě můžu doporučit. Pokoje krásné, čisté a dobře vybavená kuchyň. Majitelé byli fajn.

 

13. července 2023 od Bknvhk (Mapy.cz)

Lokalita, Služby a vybavení, Čistota, Cena.

 

9. května 2023 od Jana Bultasová (Mapy.cz)

Ubytování se nám moc líbilo, můžeme vřele doporučit. Majitelé vstřícní, moc milí. Cena příznivá. Nadstandard je kávovar a moc výborná vína 🙂 z Moravy. Krásně zařízená společenská místnost s kuchyňkou ve sklepě. Ideální pro tři páry. Posezení na zahrádce s možností opečení buřta na ohni nebo možnost grilování. Úschovna kol. Děkujeme ještě jednou a třeba někdy na viděnou 🙂 Bultasovi

 

29. dubna 2023 od Vratislav Horák (Google.com)

Na slavonicku jsme byli poprvé a žena vybrala ubytování v penzionu Vila Slavonice. Vybrala velmi dobře. Čistý pokoj a kuchyně, kde opravdu nic nechybělo. Mě potěšila vinotéka zásobená dobrým vínem. Kdybychom někdy opět do Slavonic zavítali, určitě se ubytujeme ve Vile Slavonice.

 

3. ledna 2023 od Petr Kulhánek (Mapy.cz)

Ve vile Slavonice jsem spal již po několikáté a vždy vás něčím novým příjemně překvapí. Letos musím pozitivně kvitovat automat na kávu, který je v kuchyni hostům zdarma k dizpozici a také chladící box na bílé víno, jež je možno na místě za mírné ceny konzumovat, či odvézt sebou. Byť je zde menší kapacita ubytování – do max. 7 hostů, budete překvapeni čistotou a klidem, společně s vlídným přístupem majitelů. Perfektně vybavená kuchyň, útulná společenská místnost s krbovými kamny, nebo i posezení na zahradě- Byť objekt stojí v blízkosti železnice, vlaků zde jezdí málo, v noci žádné a výrazně neruší. Jedno z TOP ubytování ve Slavonicích, budete spokojeni, vřele doporučuji !

 

20. listopadu 2022 od Blanka Michnová (Mapy.cz)

Ve Slavonicích jsme byli poprvé a jsme rádi, že jsme si vybrali právě toto ubytování. Příjemní majitelé, pěkné a čisté prostředí. Hodnotíme kladně také vybavenou kuchyňku a společenskou místnost – její poloha je ideální – nikdo nikoho neruší. Určitě jsme zde nebyli naposled a doporučíme kamarádům. Michnovi

 

9. srpna 2022 od jarka kulhankova (Google.com)

Skvělé, čisté, prostorné, dobře vybavené a k tomu úžasní hostitele. Nic víc si nemůžete přát. Určitě se a velmi rádi vrátíme.

 

4. srpna 2022 od Hana Staňková (Mapy.cz)

V penzionu Vila Slavonice jsme byli ubytováni vícekrát, moc se nám tu líbí. Pokoje vkusně zařízené, krásná společenská místnost s kuchyní, kde vůbec nic nechybí. Hlavně je všude NESMÍRNĚ čisto. Mladí majitelé jsou příjemní a vstřícní. Nebyli jsme tu naposledy, všem doporučujeme. Staňkovi + spol.

 

4. srpna 2022 od Stanislav Hložek (Mapy.cz)

Ubytování bylo hezké, pokoje čisté. Domácí prostředí, příjemní majitelé. Doporučujeme. Rodina Hložkova a Šreflova.

 

7. července 2022 od jana hanackova (Mapy.cz)

Ubytování ve Vila Slavonice je super, zaslouží obrovskou pochvalu. Vřele doporučuji ubytovat se zde, čisté krásné pokoje, komfortně vybavená kuchyň i s vinotékou. Vstřícní, skvělí a milí majitelé. Děkujeme moc za krásný pobyt. Hanáčkovi

 

6. července 2022 od Martina Koudelková (Google.com)

Krásné, pohodlné ubytování v rodinném penzionu. 🙂 Čisté a útulné pokoje. V suterénu je moderní kuchyňka s jídelnou a společenskou místností. V teplých měsících skvělé posezení na zahrádce u domu! Majitelé jsou velmi příjemní, komunikativní, rádi poradí kam na výlet či na jídlo.
Pobyt vřele doporučuji. 🙂

 

30. dubna 2022 od Jana Dlouhá (Google.com)

Děkujeme za příjemný pobyt, krásný čistý pokoj, plně vybavená kuchyň, hezké posezení ve společenské místnosti kde majitel nabízí i vlastní dobré víno. Určitě se sem ještě vrátíme.

 

25. ledna 2022 od Antonín Reiter (Mapy.cz)

Všechny výhody: milí majitelé, komfortní vybavení, kousek o nádraží i centra, přitom na klidném okraji sídla. Můžu jen doporučit.

 

11. ledna 2022 od Miroslav Sponer (Google.com)

Děkujeme za pohodový silvestrovský pobyt ve Vile Slavonice! S našimi dětmi se sem vracíme opakovaně velmi rádi. Doporučujeme všem! Krásné, čisté pokoje, plně vybavená kuchyň se společenskou místností, a hlavně vstřícní majitelé! Skvělé, díky!

 

7. prosince 2021 od Pavlína Bandrowská (Google.com)

Děkujeme za krásné podzimní dny ve Vila Slavonice 🙂 Vracíme se sem opakovaně a moc rádi! Vila je čím dál krásnější a čím dál dokonalejší! Vždy mne potěší klid, který dýchá z celého domu, i pohoda a vstřícný přístup majitelů. Toto ubytování doporučuji vždy a všude s čistým svědomím! Přeji, ať máte stále tak spokojené zákazníky jako dosud.

 

31. srpna 2021 od Jorgevys (Mapy.cz)

Nemohli jsme si přát lepší ubytování pro náš sedmidenní pobyt v České Kanadě. Klidné ubytování – pouze tři pokoje, každý se svou koupelnou a WC, dávají předpoklad pro vzájemné respektování a nerušení se, suprově vybavená kuchyně a jídelna v suterénu umožňuje přípravu jídel a nápojů. A všude to nejpodstatnější – naprosto excelentní čistota jinde těžko vídatelná, a že už máme něco za sebou. Velké DÍKY manželům Fučíkovým. Blanka a Jiří

 

30. srpna 2021 od Blanka Vysloužilová (Google.com)

Bydleli jsme ve skvěle zrekonstruované vile v klidné čtvrti. V centru města jsme byli hezkou procházkou za 5 minut. Jednání s velmi milými majiteli bylo výborné, rychlé a vstřícné. Pronajímají pouze tři pokoje a tedy klid je zaručen. Čistota v pokojích i společných prostorách je excelentní. Pobyt vřele doporučujeme. Vysloužilovi
 
 
22. srpna 2021 od Fabes Domanin (Mapy.cz) 

Super, úžasné, skvělé. Super lidi, super ubytování. Skvělá lokalita.

 

19. srpna 2021 od Josef Červený (Google.com)

Jménem nás skupiny šesti cykloturistů Gastrocykloteamu Bezděkov u Klatov velice chválíme vkusně zařízené pokoje, pohodlné a čisté ubytování. V suterénu je moderní kuchyňka, plně vybavená kuchyňka s jídelnou, která může sloužit jako společenská místnost., kterou jsme vzhledem ke krásnému počasí (9.8. – 13.8.2021) nevyužívali a seděli venku na udržované zahradě. Majitelé jsou velmi příjemní, komunikativní, při příjezdu vše ukáží, vysvětlí, poradí kam na výlet, večeři atd. Předpokládáme, že se do penzionu brzy vrátíme. Josef a Jaroslava Červených, Bezděkov u Klatov

 

16. srpna 2021 od Zuncovska (Mapy.cz)

Do Slavonic a jeho okolí jezdíme už pátým rokem. Tohle ubytování ve Vila Slavonice bylo ale zdaleka to nejúžasnější, které jsme kdy měli!! Umístění kousek od centra, krásné, dokonale čisté pokoje s vlastními koupelnami; perfektně vybavená sdílená kuchyně a společenská místnost s TV. Velmi vstřícní a ochotní majitelé jsou třešničkou na dortu :). Vřele doporučuji!!

 

30. července 2021 od Galatikv (Mapy.cz)

Mimořádně kvalitní ubytování i zázemí pro přípravu jídla či posezení s přáteli. Velmi vstřícní a milí majitelé, schopní poradit s turistickými cíli i s případným způsobem jak a kde vyřešit tristní úroveň gastronomie ve Slavonicích. Věříme, že toto nebyla naše poslední návštěva ve vile. Přejeme mnoho úspěchů provozovatelům a bez zaváhání doporučujeme i těm nejnáročnějším.

 

28. července 2021 od Vendula Kramerová (Google.com)

Velmi příjemné ubytování, čisté a útulné pokoje, milí majitelé. Hezké umístění kousek od centra Slavonic. Není jen moc prostor pro parkování a časně ráno nás někdy probudilo houkání vlaku před nedalekým přejezdem.

 

11. července 2021 od Lalinipi  (Mapy.cz)

Velmi příjemná paní domácí, hezké čisté pokoje, velmi dobře vybavená kuchyň a posezení na zahradě. Vřele doporučuji.

 

7. července 2021 od martin jakob  (Mapy.cz)

Příjemné ubytování. Všude čisto, pěkné prostředí.

 

2. června 2021 od Tereza Kudelová  (Facebook.com)

Moc příjemné ubytování s ještě příjemnějšími majiteli😇🤗.

 

19. září 2020 od Lucie Matoušková  (Google.com)

Moc pěkné a čisté ubytování. Pokoje pěkně uklizené a útulné. Ve sklepě je vybudována moderní kuchyňka s kompletním vybavením, jídelnou a TV koutem, jako společenská místnost. Vhodné pro rodiče s malými dětmi – pro dite připravena postýlka. Majitelé moc příjemní. Doporučujeme.

 

13. července 2020 od Martin Hájek  (Google.com)

S ubytováním u Vás jsme byli maximálně spokojeni, doporučujeme.

 

28. června 2020 od Lucie Adámková  (Facebook.com)

Ubytování ve Vile Slavonice doporučuji!!!
Krásné prostředí kousek od náměstí, velký pokoj s pohodlnou postelí, prostorná koupelna. Velmi pěkně a prakticky a stylově zařízená kuchyně se společenskou místností. Oceňuji čistotu a sympatické majitele apartmánu.
Určitě se zde rádi vrátíme.
 
 

21. června 2020 od Stanislav Jaroš  (Facebook.com)

Příjemné prostředí v klidné lokalitě, čistý prostorný pokoj. Velmi milí hostitelé. Prostorná společenská místnost v suterénu s televizí, lednicí a veškerým kuchyňským vybavením. Rozhodně doporučujeme  🙂

 

2. ledna 2020 od Petr Kulhánek  (Google.com)

V tomto ubytovacím zařízení, jsem společně s kamarádem absolvoval Silvestrovský pobyt. Vila a její koncept dělá čest velmi příjemným majitelům i celému městu Slavonice. I přes nízkou ubytovací kapacitu cca. 8 osob, ( což je spíše výhodou ), očekávejte vysokou úroveň všeho ostatního. Pokoje jsou účelně zařízeny, vše je nové a sterilně čisté, voňavé. I přes blízkost železnice klid a nocleh jako u maminky.
V podsklepených prostorách naleznete plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost i hernu pro děti – televizor, hračky, krb.
Dle slov majitelů, lze v teplých měsících využívat i zahradu u domu !
Webová prezentace i komunikace s majiteli jsou na úrovni lepšího hotelu, cena za ubytování vzhledem k jeho kvalitě, vás příjemně překvapí.
Co si více přát ? Další ubytovací zařízení ve Slavonicích, které lze každému vřele doporučit !
Vzkaz majitelům : Jste skvělí, jen tak dál !!!

 

17. září 2019 od Teddy S  (Google.com)

Krásné, útulné ubytování v rodinném penzionu. Majitelé vyšli ve všem vstříc, dodali i dřevo na večerní pečení buřtů :).
Všechny pokoje jsou nově rekonstruované, kuchyňka a jídelna super vybavené. A všude je krásně čisto, takový úklid jsem snad nikde neviděla…
Rozhodně doporučuji!

 

29. července 2019 od Barbora Zukalová  (Facebook.com)

Dobrý den, velmi milé ubytování v soukromí, čisté, s láskou udržované a vybudované. Na dobrém místě. můžu jen doporučit.

 

22. července 2019 od Karel Spichal  (Facebook.com)

Naprostá spokojenost, výborné ubytování, bezvadný pokoj a zázemí s kompletním vybavením jako kuchyňka se vším potřebným nádobím a spotřebiči včetně společenské místnosti s televizí a krásná koupelna. No prostě nemůže být hodnocení jiné než bezchybné a skvělé.

 

12. července 2019 od Tereza Krauskopfová  (Facebook.com)

Prostredi prijemne, vsude krasne cisto a vonavo, zazemi pro posezeni u dobreho vinka paradni. Rozhodne jsme zde nebyli naposledy. Navic v okoli spoustu vyziti i s detmi, priroda krasna. No a samotni majitele, vstricni a ochotni 😉 nic nebyl problem. Jeste jednou dekujeme.

 

28. května 2019 od Luboš Venclů  (Google.com)

Krásné Slavonice, krásné ubytování. Tady je vidět, že se vyplatí k rekonstrukci přizvat architekta! Pohodoví majitelé.

 

26. května 2019 od Veronika Vajdová  (Facebook.com)

Ubytování bylo příjemné, čisté. Všem doporučuji.

 

27. října 2018 od Pavel Donev  (Google.com)

Super ve všech směrech.

 

7. července 2018 od Rodinka Vojanova  (Facebook.com)

Děkujeme, bylo nám u Vás báječně! Určitě se chceme přijet podívat znovu. Ubytování luxusní, okolí nás nadchlo, lesy, louky, rybníky, houby, borůvky, ohýnek a buřty, škoda, že jsme toho nestihli více. Děkujeme.

 

2. září 2017 od Alena Gondášová  (Facebook.com)

Luxusní ubytování za dobrou cenu, všude čisto, příjemná majitelka, krásné město i okolí. Určitě ještě přijedeme a doporučím svým známým.

 

3. srpna 2017 od Lukáš Doleček  (Facebook.com)

Krásné místo, milí majitelé, rozhodně se příští rok vrátíme:)

 

20. července 2017 od Zuzana Budínská  (Facebook.com)

Hezké ubytování, doporučuji!

 

13. února 2017 od Pavlína Bandrowská  (Facebook.com)

Super majitelé, skvělá atmosféra. Už se těším na vylepšení a vřele doporučuji! 🙂

 

2. října 2016 od Eli Ska  (Facebook.com)

Moc hezké ubytování, všem určitě doporučuji 🙂