Ubytování

Ubytovací kapacita

Ubytovací zařízení Vila Slavonice je provozováno celoročně

Pokoj č. 1 – 2 lůžka
Pokoj č. 2 – 2 lůžka 
Pokoj č. 3 – 2 lůžka

K dispozici je 1 dětská postýlka pro miminko, kterou vám na požádání rádi připravíme (do pokoje č. 1 nebo pokoje č. 2).

Čas příjezdu a odjezdu

Pokud není dohodnuto jinak, můžete se v den příjezdu ubytovat od 15 do 21 hodin. V den odjezdu prosím uvolněte pokoj do 10 hodin.

Přístup do domu 

Přístup do domu je nezávislý. Spolu s klíčem od pokoje budete mít k dispozici i klíč od vchodových dveří a od úschovny kol a lyží.

Stravování

V ubytovacím zařízení Vila Slavonice není pro ubytované hosty zajišťováno stravování. Využít však můžete mnoha restaurací a hospůdek s příznivými cenami přímo ve městě (namátkou můžeme doporučit Občerstvovnu u Fanky, Restauraci Besídka, Restauraci u Pampiho, Restauraci Alfa, v hlavní ubytovací sezóně i Restauraci Bejčkův mlýn).

K nákupu potravin kromě jiných dobře poslouží samoobsluha na Náměstí Míru, která je otevřena po celý den sobotu, neděli a svátcích, a dále samoobsluha u autobusového nádraží. V obou samoobsluhách je možná platba kartou.

Kuchyň

Perfektně vybavená kuchyňská linka, dostatek teplé vody, myčka, společná prostorná lednička a potravinová skříň, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou, automatický kávovar pro přípravu kávy z čerstvě namletých zrnek. Společné pro všechny pokoje.

 Společenská místnost

Místo pro posezení u jídla nebo u zábavy. K dispozici je jídelní stůl se šesti židlemi a dvě vysoké jídelní židličky pro batolata. Využít můžete také čtyři pohodlná křesílka.

Sociální zařízení

Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. 

Úschova kol a lyží

Kola i lyže lze uschovat ve zděném uzamykatelném přístavku. V této místnosti je zároveň možnost dobíjet elektrokola.

Zahrada

Možnost využití zahrady, ohniště + opékací pruty, přenosný gril + grilovací náčiní, zahradní nábytek včetně slunečníku, přikrývky pro chladnější večery.

Výborné maso a uzeniny na oheň či gril nakoupíte v domácím řeznictví – uzenářství v Hospřízi. Pro podrobnosti přejděte na stránku Kam vyrazit pro zdejší pochutiny.

Parkování

Parkování bezprostředně u domu i pro více automobilů.

Zvířata

S ohledem na další hosty, zejména alergiky, zvířata neubytováváme.

Kouření

Vnitřní prostory domu jsou nekuřácké.

WiFi

V domě i na zahradě můžete bezplatně využít kvalitního připojení k internetu prostřednictvím WiFi.